Пройшов І етап міського фестивалю «Велика пісочниця»

21 квітня 2017 року на базі ЗОШ №3 (директор Наталія Валюшко) пройшов І етап міського фестивалю «Велика пісочниця» серед дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів.

Фестиваль проводився з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, творчих колективів дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів, висвітлення багатогранності творчої особистості, піднесення національних традицій, формування у дітей поваги до національної культурної спадщини.

Фестиваль проходив за номінаціями:

- «Вокальний жанр»;

- «Декламаторське мистецтво»;

- «Хореографія».

У фестивалі прийняли участь всі дошкільні навчальні заклади та навчально-виховні комплекси міста Вараш. Всі колективи нагороджені грамотою управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради. Грамоти вручала голова журі - Ніна Кремінська, завідувач методичного кабінету закладів освіти.

До фестивалю долучився Благодійний Фонд «Наш Край» народного депутата України Василя Яніцького. Яна Горегляд, консультант-помічник народного депутата України Василя Яніцького привітала всіх присутніх від імені Василя Петровича та вручила учасникам фестивалю пакети із солодощами. Вела фестиваль - Тетяна Мороченець.