Відбулося засідання виконавчого комітету

У п'ятницю, 28 квітня 2017 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Вараської міської ради під головуванням очільника міста Сергія Анощенка. У порядку денному значилося 5 проектів рішень, які потребували якнайшвидшого вирішення.

Зокрема, цього дня члени виконавчого комітету, у зв'язку з кадровими змінами, внесли зміни до рішення виконавчого комітету від 11.04.2017 № 52 «Про затвердження конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Вараш». Також було прийнято 3 рішення, що стосувалися захисту прав дітей: «Про надання дозволу громадянам на вчинення правочину», «Про встановлення опіки над майном, яке належить дитині, позбавленій батьківського піклування», «Про встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування, та призначення піклувальником громадянина». Проект рішення «Про внесення змін до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в частині зміни місць розміщення тимчасових споруд» після обговорення було вирішено відправити на доопрацювання.

Наостанок директор КМКП Ігор Семенюк від імені комунальників подякував міській владі за виділені під час 16 сесії майже 5 мільйонів гривень. «Ці кошти дали нам змогу здійснити усі необхідні виплати під час вивільнення працівників», - зазначив Ігор Славович та наголосив, що наразі заробітну плату усі працівники КМКП отримують вчасно, без затримок.