Вараш: рятувальники прийняли участь у проведенні Дня цивільного захисту

Профілактична робота серед дітей, яка направлена на запобігання виникнення пожеж через необережне поводження чи пустощі дітей з вогнем, проводиться співробітниками Служби порятунку постійно.

Аби донести до школярів та вихованців дитячих садочків важливість дотримання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, рятувальники відвідують усі навчальні заклади міста, а також запрошують дітей до пожежно-рятувальної частини на екскурсії.

Так, 27 квітня співробітники Кузнецовського міського сектору та 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області спільно з представниками Кузнецовських міських курсів 3-ї категорії навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області провели для учнів місцевої загальноосвітньої школи № 4 профілактично-агітаційний захід, який відбувся у рамках Дня цивільного захисту.

Під час спілкування зі школярами рятувальники навчали присутніх правилам пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, наголошували на неухильному їх дотриманні. Також, розповіли як діяти у разі виникнення надзвичайної події. Діти задавали питання на які змогли отримати повну та вичерпну відповідь від вогнеборців.

«Якщо Ви стали свідками пожежі, то необхідно повідомити про це дорослих та викликати рятувальників за телефоном «101», вказавши при цьому чітко адресу, місце виникнення загоряння, наявність людей у приміщенні та своє прізвище», – сказали фахівці Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Аби діти мали більш широке уявлення про роботу пожежно-рятувальної служби, присутнім продемонстрували та розповіли про призначення спеціальної техніки, бойового одягу та спорядження, пожежно-технічного обладнання, яке використовується при ліквідації різних надзвичайних подій, дорожньо-транспортних пригод. Також дітям було практично показано, як правильно користуватись вогнегасниками, які допоможуть ліквідувати пожежу на її початковій стадії.

Кузнецовський міський сектор

Головного управління ДСНС України у Рівненській області