Бережи одяг – доки новий, а здоров’я – доки молодий!

Ти – молодий, завзятий та кмітливий.

Ти сповнений сил та енергії.

Ти маєш багато мрій, бажань, задумів і планів на майбутнє.

Щодня ти пізнаєш життя, відкриваєш для себе світ і розкриваєш світу себе.

Ти хочеш усе осягнути, все зрозуміти і бути зрозумілим.

Ти прагнеш усе спробувати, випробувати себе і свої сили,

ствердитись як людина й особистість, усього досягти.

Ти рухаєшся вперед, наближаючи власне майбутнє.

Ти мрієш про успіх, кохання й щастя, бо ти – молодий.

Усе життя для тебе – попереду.

Уже сьогодні ти тримаєш у власних руках своє майбутнє.

І лише ти сам відповідальний за нього.

Вже від тебе – сьогоднішнього і від твоїх сьогоднішніх рішень залежить,

яким будеш ти – завтрашній і ти – майбутній.

Із кожним роком усе більше свідомої прогресивної молоді, яка бере відповідальність за себе та своє життя, орієнтується на здоровий спосіб життя, спрямовує свої зусилля на збереження та зміцнення власного здоров’я. Адже саме здоров’я є тим чарівним ключем, який відкриває нові можливості чогось прагнути і досягати, омріювати і здійснювати, реалізовувати та розвивати себе, встановлювати орієнтири майбуття.

Молодь прагне насолоджуватися життям, крокувати в ногу із часом, не відставати від моди.

Мода – це більше, ніж музика, зачіска та сучасний „прикид”. Мода – це стиль, це спосіб життя. Ти – людина нового тисячоліття. Нове сьогодення несе нову сучасну моду –здоров’я!

Бути здоровим – модно, стильно, красиво, класно!!! По-справжньому сучасний еталон краси – здорова людина, яка обирає здоровий спосіб життя.

28 квітня 2017 року Вараський МЦСССДМ організував та провів відеолекторій у підлітковому клубі «Жар-птиця» на тему: «Бережи одяг – доки новий, а здоров’я – доки молодий!» для учнів загальноосвітніх шкіл міста Кузнецовська віком 14 – 16 років. В ході заходу було організовано перегляд відео про негативний вплив тютюнопаління, алкоголю на організм людини.  

 

Також на даний захід було запрошено лікаря-гінеколога СМСЧ № 3 Телюк Олену Борисівну для надання інформації про наслідки раннього статевого життя.  Виступ Олени Борисівни викликав позитивні відгуки, оскільки лікар перейнялась проблемою нашої молоді і надавала корисні поради щодо здорового способу життя. По закінченні виступу Телюк О. Б. охоче відповідала на запитання учасників заходу.

Завершилася зустріч бесідою, під час якої присутня молодь обмінялася враженнями від отриманої інформації. Учасникам заходу роздано пам’ятки від міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.   

Т.Г.Воронюк

Фахівець із соціальної роботи