Пам'ять не згасає…

Вже минуло багато років з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, запанувала тиша, настав довгоочікуваний, вистражданий, опалений найвищою ціною, ціною крові і сліз мир. Все далі відходять грізні і важкі роки страшної війни, але не згасає пам'ять про тих, хто віддав своє життя, аби захистити рідну землю від ворогів…

5 травня 2017 року в центрі дозвілля відбувся вечір відпочинку з святковим столом для одиноких ветеранів війни, мешканців нашого міста. З теплими словами до присутніх звернувся міський голова Сергій Анощенко: «У ці дні ми відзначаємо День пам'яті та примирення і вшановуємо мужність і відданість тих, хто 72 роки тому здобував перемогу у Другій світовій війні. За роки війни Україна заплатила мільйонами життів своїх синів і дочок. Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду і негараздів. Низько вклоняємося їх подвигу. Вірю, що в країні запанує мир, спокій, добро та процвітання, а в наших домівках завжди буде затишок, тепло і достаток! Від щирого серця вітаю всіх, хто пройшов крізь вогонь війни, зі святом перемоги, бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих років щасливого та мирного життя!».

З щирими словами вдячності і шани за те, що подарували нам мир і спокій, до ветеранів звернулася Ольга Печончик, директор територіального центру: «Здоров'я вам, бадьорості духу і хай завжди поруч з вами буде підтримка рідних та близьких, а у ваших серцях та домівках не згасає теплий вогник добра та турботи!».

Почастували солодощами присутніх цього дня незмінні помічники територіального центру, підприємці міста, а меценат Віктор Мялик презентував кожному солодкі подарунки. Не обійшлося цього дня і без яскравих музичних привітань від учасників зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» (керівник - Ольга Махоріна), Юлії Пришко, Юрія Савчука, народного аматорського хору «Передзвін» та народного аматорського ансамблю бандуристів «Берегиня». А організували таке тепле, щире та незабутнє свято ведуча Ольга Сич, колектив центру дозвілля, яким керує Микола Ковбасюк та працівники територіального центру.