“Біла тура”

06-07 травня в Рівному відбувся командний чемпіонат Рівненської області з шахів 2017 року “Біла тура” серед юнаків та дівчат за коловою системою в 9 турів.

Взяли участь в турнірі 10 команд, в складі яких грали юні представники Здолбунівського та Костопільського районів, міст Рівне та Вараш. До участі допускалися команди в складі трьох осіб (1 дошка - шахіст не старший 2002 р. н., 2 дошка - не старший 2004 р. н., 3 дошка - не старший 2006 р. н.). Наша команда у складі учнів ЗОШ№1 Кота Андрія, Лобанова Данила та Лобанова Микити здобула 4 місце. Кот Андрій став кращим гравцем на 1 дошці(7,5 очок з 9).

Також відбулася “Біла тура” для наймолодших дітей (4 клас і молодші). Взяли участь в турнірі 11 команд. Команда учнів 3-Д класу ЗОШ №1 м.Вараш (Євстратов Радій, Горбенко Семен, Клим Максим) виборола 3 місце.