Птахи - наші друзі!

Уже давно міцно закріпилася думка, що голуб — це птах, який символізує мир, щастя, любов. На багатьох весіллях зараз використовують цей символ чистоти, щастя, благополуччя випускаючи, як правило, білих представників сімейства голубиних після церемонії одруження.

Поєднання білого плаття нареченої з білою голубкоюв руках виглядає дуже зворушливо і не може залишити нікого байдужим.

У містах голуби збираються в зграї і, як правило, люблять прилітати на центральні площі, де їх годують городяни та гості міста. В Європі вже виділилися кілька площ, які важко уявити без зграї ручних голубів.

Наприклад, у місті Венеція незліченна кількість голубів розгулює по площі Святого Марка, ставши невід’ємною частиною міського пейзажу, символом цієї головної площі.  

Птахи приносять величезну користь, тому ми повинні всіляко прагнути їх оберігати.

05 травня 2017 року фахівці із соціальної роботи Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели акцію «З миром на крилах», яка відбулась біля міської публічної бібліотеки.

Заздалегідь в приміщенні підліткового клубу за місцем проживання «Бригантина» для дітей  було проведено майстер-клас із виготовлення паперових голубів в техніці орігамі. На крилах голубів діти написали побажання миру та віри в щасливе майбутнє.

Під час акції з її учасниками було проведено бесіду на тему: «Птахи-наші пернаті друзі» з метою поглиблення і розширення знань про птахів, їх спосіб життя, поведінку, усвідомлення необхідності дбайливо до них  ставитись. Після бесідидіти мали змогу роздати заздалегідь виготовлені паперові голуби дітям міста, які перебували на дитячому майданчику. Ми віримо, що побажання, написані на крилах паперових голубів, обов’язково здійсняться!!!

Наприкінці акції діти нагодували голубів насінням соняшника.

Юннати нашої країни приділяють велику увагу охороні птахів, приваблюють їх у сади, парки, ліси, підгодовують у зимовий період, тож не будьмо байдужі і ми до друзів наших менших, роз’яснюймо дітям, яке велике значення мають птахи, як важливо оберігати їхні гнізда, дотримуватися тиші в природі у той час, коли виводяться пташенята.Адже наші пернаті друзі заслуговують на те, щоб ми постійно дбали про них!!!

І. Сніжко,

фахівець із соціальної роботи

Вараського МЦСССДМ