Лелека оселився в місті атомників

11 травня у Вараші відбулося відкриття муралу, зображеного на стіні багатоповерхівки, в центрі міста, неподалік пам’ятника Жертвам Чорнобильської катастрофи.

 

Мурал  містить зображення поліського птаха – лелеки, який збирається злетіти у вирій.  Його автором є  знаний в Україні й за її межами художник Олексій Максимов, уродженець міста Вараш. Ініціатором, ідейним натхненником та меценатом проекту став Благодійний фонд Василя Яніцького «Наш край».

В офіційному відкритті муралу взяли участь міський голова Сергій Анощенко та народний депутат Василь Яніцький, які перерізали символічну стрічку.

«Чому ми вирішили зобразити на муралі саме лелеку? Україна – наш дім, а народ – одна сім’я. Якщо лелека оселяється на вашому будинку, то родину чекає щаслива доля, так завжди казала моя бабуся. По суті, наш мурал – символічне поєднання сучасного вуличного мистецтва та древніх українських і наших поліських традицій. А ще, це просто красиво, отже, надихатиме містян щодня на гарні справи. Вірю, що цей мистецький птах принесе до нашого житла прекрасне майбутнє та мирне небо», – зазначив Василь Яніцький.