У Вараші підняли прапор ЄС

На честь рішення Ради ЄС про запровадження безвізового режиму між Євросоюзом та Україною, 11 травня,  біля будівлі Вараської міської ради підняли прапор Європейського Союзу.

Почесну місію підняття прапора виконали  міський голова Сергій Анощенко та народний депутат України Василь Яніцький. До церемонії долучились секретар Славутицької міської ради Володимир Борисов, заступники міського голови, військовослужбовці в/ч 3045, пластуни, працівники структурних підрозділів виконавчого комітету Вараської міської ради, представники організацій, установ та громадськості міста, місцевих ЗМІ.

Історична подія – підняття прапорів – відбувалася під звуки гімну України та гімну Європейського Союзу.

«Сьогодні відбулася знакова подія для нашої нації та держави: вектор історії взято на європейський курс. Це підтвердила європейська спільнота. Цей день українці вибороли немалою ціною, ціною Революції Гідності», - зазначив у своєму виступі міський голова Сергій Анощенко.

У свою чергу, народний депутат України Василь Яніцький та секретар Славутицької міської ради Володимир Борисов у своїх виступах наголосили на тому, що запровадження безвізового режиму це не просто можливість вільно пересуватися країнами Європейського Союзу.  Це – вільний рух трудових ресурсів, товарів та капіталу, розвиток економіки нашої країни. А найголовніше –  набуття європейських цінностей.

Довідково.

Для запровадження безвізового режиму залишились дві формальні процедури: законодавчий акт має підписати президент Європарламенту і представник ‎Мальти, яка зараз головує в ЄС, а потім його опублікують в офіційному журналі ЄС. Підписання відбудеться 17 травня.