На порядку денному - соціальні питання

11 травня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту під головуванням Дмитра Ющука.

В ході засідання члени комісії заслухали головного бухгалтера комунального закладу «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» імені З.А.Матвієнко С.Тарасюк та опрацювали звернення щодо збільшення бюджетних призначення на 2017 рік за рахунок міжбюджетних трансфертів у сумі 592000 грн. та за рахунок вільних залишків міського бюджету на суму 58370 грн. Вислухавши обґрунтування даних пропозицій комісія одноголосно вирішила рекомендувати підтримати у повному обсязі збільшення бюджетних призначень.

Спільно з заступником міського голови Ніною Зубрецькою було обговорено питання щодо реорганізації притулку при територіальному центрі. Оскільки, послугами відділення соціальної адаптації та реінтеграції бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, протягом року користується кількість громадян набагато менша, ніж передбачено бюджетом, виникає нераціональне використання коштів. Тому було вирішено організувати засідання при міському голові із залученням всіх заступників, керівників відповідних відділів та голів депутатських комісій для вирішення питання ліквідації відділення соціальної адаптації та реінтеграції бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі при територіальному центрі та створення на його місці центру соціально-психологічної реабілітації для сімей, які перебувають у складних життєвих умовах (кризового центру).

Головний спеціаліст з питань охорони здоров’я Ірина Барабух представила для розгляду проект «Електронна реєстратура». Використання електронних сервісів у роботі реєстратури ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» дозволить мешканцям міста записуватись до лікарів на прийом в режимі «онлайн», орієнтуватися у графіках та годинах прийому лікарів та унеможливить хаотичні черги на прийом. За результатами розгляду рекомендували керівництву медико-санітарної частини надати відповідні розрахунки для встановлення такого сервісу.