ІІ етап міського фестивалю «Велика пісочниця»

Найяскравіші враження залишилися від ІІ  етапу  міського  фестивалю «Велика  пісочниця»,  який  пройшов  12.05.2017  в  актовій  залі   ЗОШ  №3 м.Вараш.

Фестиваль художньої  самодіяльності  серед  працівників  дошкільних  навчальних  закладів та  навчально-виховного  комплексу  №1.  Участь  у  фестивалі    працівників    освітньої  галузі підтримав  благодійний  фонд  «Наш  край»  Василя  Яніцького, народного  депутата  Верховної Ради України. Під  час оголошення  ведучої про  його  підтримку  у  фестивалі у залі пролунали  гучні  оплески.

Весняний настрій, запашні квіти — все це створювало враження справжнього свята. Краса місця,  креативні педагоги наповнили атмосферу фестивалю професіоналізмом і дружнім обміном, об’єднавши творчі  особистості в одне ціле.

Багатобарвність виступів найкращим чином відображала не тільки барвисту природу  України, але й ідею фестивалю: світло і тепло творчості. Були представлені найрізноманітніші  номери, не схожі один на одного, у кожному номері була своя родзинка і неповторність.

А ще учасники фестивалю висловлювали любов  до доблесних  воїнів,  які  нині  героїчно  воюють,  захищаючи рідну землю і  кожного  із  нас,  які  героїчно  полягли  смертю  хоробрих  на  буремному  Сході  України.

Кожен виступ, сольний спів або хореографічна композиція, не залишав глядачів байдужими.  Артистизм і чарівність викликали загальне захоплення і зворушення. Глядачі побачили чимало   талантів.

У  фестивалі прийняли  участь гурт  народного  аматорського  хору «Передзвін» в  складі  працівників  навчальних  закладів  міста.

Грамотами  управління освіти виконавчого  комітету нагороджені  колективи, вручала  грамоти  голова  журі -  Ніна  Кремінська.

На  завершенні  фестивалю  Яна Горегляд,  помічник народного  депутата України  Василя  Яніцького,  привітала     від  його  імені присутніх   із  святом  творчості,  краси,  молодості. Зазначила,  що  пісня  та  танець –душа  нації, літопис  українського  народу,який  розкриває  історію і  життя.   Вручила  грошову винагороду від  благодійного  фонду  «Наш  край», за  активну  участь,  художнім  колективам  дошкільних  навчальних  закладів та  побажала  жити  і  працювати  у  квітучій,  незалежній  Україні.

Програма фестивалю була різноманітна і насичена, а фестиваль залишив масу позитивних емоцій і вражень. Завершальним  акордом  даного  заходу  була  пісня  «Моя  Україна» у  виконанні  всіх  учасників  фестивалю. Вела  програму - Тетяна  Мороченець.