Шаховий турнір

14 травня в приміщенні ЗОШ№1 відбувся шаховий турнір серед дорослих та дітей  до Дня матері та Міжнародного Дня сім'ї, а також ІІІ етап Кубка Володимирецького району з шахів. Турнір відбувся за сприяння Благодійного Фонду “Наш Край” народного депутата України Василя Яніцького.

Взяли участь в шахових баталіях 40 представників з Володимирецького, Дубровицького та Березнівського  районів, міст Сарни та Вараш. Також на рівні з дорослими змагались до двох десятків школярів. Зіграли за швейцарською системою у 9 турів з контролем часу 15 хвилин до закінчення партії кожному.

Переможцем 3 етапу став Кукла Петро (м.Вараш), друге місце у Жакуна Олексія (м.Дубровиця), третє місце за Кравчуком Володимиром (м.Вараш).

Кращий результат серед ветеранів показав Галаган Володимир (м.Сарни). В старшій віковій групі серед школярів І місце здобув Кот Андрій, ІІ місце - Сєров Іван, ІІІ місце - Ковальчук Дмитро. Серед молодших перемогу святкував Євстратов Радій, на другому місці – Горбенко Семен, третє місце – Заруцький Максим.

Переможці та призери отримали кубки, грамоти та цінні подарунки.

Олександр Макоєдов, голова КМШШФ