Очільник міста провів прийом громадян

11 травня 2017 року міський голова Сергій Анощенко провів особистий прийом громадян міста. Загалом цього дня на прийом до міського голови прийшли 25 мешканців міста.

Серед них: 6 громадян звернулась до міського голови з приводу забезпечення житлом та 6 – щодо допомоги у працевлаштуванні. Також були мешканці міста, котрі просили посприяти у вирішенні питань соціального захисту – 8, їхні звернення стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування тяжких захворювань. Звертались також містяни щодо питань комунального господарства – 2 громадян, щодо вирішення земельних спорів – 1, щодо публікації книги – 1, облаштування парковки – 1 мешканець міста.

З усіх питань громадянам були надані вичерпні відповіді, деякі були поставлені на контроль відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету Вараської міської ради для подальшого вирішення.