Конкурс «Вчитель року-2017» завершився!

21 квітня 2017 року стартував ІІІ (заключний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017». Відбірковий та фінальний етапи заключного туру в номінації «Початкова освіта» проходили у м.Тернопіль.

На завершальний етап  змагань прибули 25 учителів-конкурсантів початкової школи з різних регіонів України, серед яких -  і вчитель початкових класів Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, переможець ІІ (обласного) туру Конкурсу на Рівненщині, Макоєдова Алла Дмитрівна. За всю історію конкурсу такого рівня перемогу учасниця від міста здобула вперше. Тому була відзначена премією міського голови  в розмірі одного посадового окладу учителя вищої категорії та двома посадовими окладами голови Рівненської обласної державної адміністрації. З особистої ініціативи міського голови С.Анощенка Вараською  міською радою були  виділені  кошти в сумі 130 тисяч грн. для оснащення кабінету початкового навчання.

22 – 23 квітня конкурсні випробування проходили за напрямами: «Практична робота», «Тестування з фахової майстерності» та співбесіда за представленим відеозаписом майстер-класу. За їх результатами фаховим журі було визначено 12 конкурсантів – півфіналістів третього (заключного) туру Конкурсу, який проходив з 24 по27 квітня. У дванадцятку кращих із кращих учасників було відібрано й Аллу Дмитрівну.

На фінальному етапі змагань проводились такі конкурсні випробування: «Навчальний проект», «Урок»  та «Експертиза  підручника». За результатами фінального етапу Аллу Дмитрівну  нагороджено Дипломом учасника ІІІ (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

Педагогічний колектив Кузнецовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, управління освіти,  методичний кабінет закладів освіти міста щиро вітають зіркову учасницю цьогорічного конкурсу «Учитель року»  Макоєдову Аллу Дмитрівну з високими професійними досягненнями і зичать міцного здоров’я,  життєвої наснаги, нових професійних звершень та особистих творчих  відкриттів.