Навчальні заклади міста перейменували

У середу, 17 травня 2017 року, відбулося пленарне засідання позачергової 17 сесії Вараської міської ради. У порядку денному значилося лише 11 питань, усі вони були цього дня розглянуті.

Спершу присутні вже традиційно заслухали депутатські запити та звернення. Їх цього дня було два: Ксенії Будь щодо проекту рішення, що стосувався можливих змін в освітній галузі та Степана Жданюка щодо скасованого судом рішення ради «Про скасування розпорядження міського голови С.Жданюка «Про передачу об’єктів житлового фонду ВП «Рівненська АЕС» та об’єктів, призначених для його обслуговування від 20.09.02 №240-р»».

Проекти рішень, якими перейменовувались дитяча музична школа та міські загальноосвітні навчальні заклади, депутати підтримали одноголосно. Відтак, відтепер усі школи міста та гімназія - Вараські. Як запевнила начальник управління освіти Олена Корень, перереєстрація навчальних закладів не займе багато часу, тож усі цьогорічні випускники зможуть вчасно отримати свої свідоцтва, дипломи та атестати.

Обговорили присутні також питання щодо можливої зміни тривалості уроку для учнів 5-11 класів: з 40 хвилин до 45, як того вимагає чинне законодавство. Втім, як наголосив міський голова Сергій Анощенко, рішення, що стосуються навчального процесу, не варто приймати без попереднього обговорення з батьками школярів. Відтак, до розгляду питання щодо збільшення тривалості уроків у школах міста, депутати вирішили повернутися лише після вивчення думки батьків і громадського обговорення безпосередньо у школах, на батьківських зборах та форумах.

 

 

Також під час сесії депутати перейменували управління містобудування, архітектури та капітального будівництва та виділили по 5 тисяч гривень 23 мешканцям міста, які потребують дороговартісного лікування – на загальну суму 115 тисяч гривень.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАНЬ 17 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ