Рятувальники продовжують проводити профілактичні рейди та роз'яснювальні заходи серед громадян у житловому секторі міста

З метою профілактики пожеж, трагічних наслідків від них 19 травня працівники Кузнецовського міського сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області спільно з представниками відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради провели профілактичний рейд та роз'яснювальну роботу серед мешканців житлового сектору по мікрорайону Будівельників, а також на майдані Незалежності.

Під час відпрацювання рятувальники розповіли громадянам про пожежі, що виникли на Рівненщині з початку року, їх основні причини та наслідки, довели правила пожежної безпеки у побуті.

Також, вогнеборці зазначили, що у повсякденних турботах багато людей проявляють недбалість та нехтують дотриманням правил пожежної безпеки у поводженні з вогнем, не слідкують за справністю приладів опалення й електромереж, допускають куріння у житлових приміщеннях, що й призводить до виникнення пожеж.

Для більш детального ознайомлення із заходами безпеки бійці Держслужби з НС вручили мешканцям профілактичні листівки з короткими інструкціями щодо основних правил безпеки життєдіяльності. Крім того, під час проведення відпрацювання було розповсюджено агітаційні матеріали з питань безпеки життєдіяльності через поштові скриньки, які встановлені в кожному під’їзді багатоповерхових житлових будинків.

Кузнецовський міський сектор

Головного управління ДСНС

України у Рівненській області

Відділ НС та ЦЗН