Карту "Вишивана моя Україна" презентували у Вараші

У 2016 році Державною казначейською службою було ініційовано проведення акції «Вишивана моя Україна».

Усе починалося з простого білого полотна, з нанесеним на нього контуром карти, яке Голова Казначейства Тетяна Слюз у рамках своєї робочої поїздки на схід країни власноруч привезла казначеям Донеччини та Луганщини. Саме вони проклали на карті перші стібки, вигадали перші узори, нанесли на карту символи своїх міст та символи мирного життя…

Відтоді карта «Вишивана моя Україна» розпочала свою подорож теренами нашої рідної землі. Руками казначеїв кожної області на ній було вишито орнаменти, характерні тій чи іншій території. Переходячи від казначейства до казначейства, карта ставала все яскравішою, «оживала», адже набиралася тепла від рук, які створювали її.

Згодом карта «Вишивана моя Україна» розпочала свою нову «подорож» – по районах та містах України, аби всі українці мали можливість торкнутися прояву національного мистецтва. 14 червня 2017 року рукотворний оберіг казначеїв презентували у центрі дозвілля міста Вараш.

Завдячуючи творінню працівників Казначейства - вишитій карті нашої Батьківщини, усі присутні на святі ще раз переконались, наскільки близькими є наші співвітчизники один до одного, як одна родина, що проживає у батьківському домі.