Внесено зміни до бюджету міста на 2017 рік

У п'ятницю, 9 червня 2017 року, під головуванням очільника міста Сергія Анощенка пройшла 18 сесія Вараської міської ради.

На початку засідання перед присутніми виступила представник місцевих підприємців Віра Литвин, яка звернулася до міської влади із проханням зменшити для підприємців розмір ставок єдиних податків.

Звернення депутата Тетяни Дєнісової до Верховної Ради України щодо недопущення руйнування системи надання медичної допомоги на території нашого міста, міський голова та депутати підтримали одноголосно.

Виступ Миколи Ковбасюка стосувався благоустрою міського кладовища. Як з'ясувалося, цвинтар не має жодного документа, який би підтверджував законність його розміщення на території міста. Однак, депутати звернення колеги підтримали, тож питання буде вивчено та перебуватиме на контролі міської влади.

Внісши зміни до ряду міських Програм, депутати приступили до розгляду чи не найважливішого питання порядку денного: внесення змін до бюджету міста на 2017 рік. Після досить таки тривалого обговорення, депутати узгодили виділення додаткових коштів на усі важливі галузі життєдіяльності міста.

Зокрема, кошти передбачили на:

-комунальна галузь: програму співфінансування ремонтів житлових будинків ОСББ на 2016-2020 роки (3 мільйони гривень); підготовку комунальної галузі міста до осінньо-зимового періоду (близько 1 мільйона 200 тисяч гривень); розробку проектної документації на реконструкцію водопровідної мережі (105 тисяч гривень); придбання сміттєвозу для КП «ЖКС» КМР (1 650 000 тис.грн.); діяльність та оновлення матеріально-технічної бази КП «Благоустрій» (1 685 928 тис.грн.); програму автомобільних доріг (337 281 тис.грн.).

- освітня галузь: завершення ремонту ЗОШ №4 і ДНЗ №12 (понад 500 тисяч гривень); підтримка осіб з особливими освітніми потребами (близько 285 тисяч гривень); обладнання сучасного кабінету початкових класів ЗОШ №1 (ще 30 тисяч гривень до раніше виділених 100 тисяч гривень); заробітна плата з нарахуванням на додаткові ставки та на виконання ПКМ №353 від 24.05.17 (888 650 тис.грн.); диференціація зарплати централізованій бухгалтерії (315 450 тис.грн.) та групі господарського забезпечення (81 170 тис.грн.).

- відділ культури: виготовлення проектно-кошторисної документації на благоустрій Парку культури та відпочинку (близько 120 тисяч гривень); музична школа: ремонт та придбання музичних інструментів, виготовлення проектно-кошторисної документації на капремонт актової зали музичної школи (майже 800 тисяч гривень); придбання сценічних костюмів для центру дозвілля (32 153 тис.грн.).

Окрім того, депутати додатково передбачили кошти й на інші важливі потреби. Зокрема, на придбання для СМСЧ №3 нового дерматологічного обладнання (понад 26 тисяч гривень); оновлення матеріально-технічної бази підліткових клубів МЦСССДМ (близько 200 тисяч гривень) та на препарати інсуліну для лікування хворих з цукровим діабетом (310 400 тис.грн.).

Також цього дня депутати: списали з комунальної власності багатоквартирні будинки міських ОСББ; надали пільги по сплаті за орендовані нежитлові приміщення асоціації захисту прав інвалідів з дитинства «Надія»; виділили по 5 тисяч гривень матеріальної допомоги 6 тяжкохворим мешканцям міста та по 5 тисяч гривень матеріальної одноразової допомоги 12 учасникам АТО; затвердили структуру органів Вараської міської ради; затвердили проекти землеустрою та передали земельні ділянки у власність для будівництва гаража близько 10 учасникам АТО; перейменували на «вараські» структурні підрозділи виконавчого комітету: фінансове управління, службу у справах дітей, управління праці та соціального захисту населення, відділ культури та туризму, міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, управління освіти та усі міські НВК та садочки тощо.

Аби просити міську владу надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, на сесію прийшли віряни релігійної громади парафії Спасо-Преображенського собору Сарненської єпархії УПЦ. Люди розповіли, що для добудови «дому милосердя», що знаходиться поблизу Собору, їм потрібно оформити усі необхідні документи на володіння земельною ділянкою. Після обговорення та заслуховування виступів священника, 21 депутат проголосував «за» те, щоб надати такий дозвіл.

Загалом під час 18 сесії депутати розглянули 108 питань порядку денного, 93 з них було прийнято.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАНЬ 18 СЕСІЇ