Кольорове свято зібрало друзів багато!

Вихідними у Вараші відбулася наймаштабніша кольорова подія року – фестиваль фарб «Колір фест», організований відділом у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету.

Програма фестивалю виявилася вкрай насиченою на яскраві події. На фестивальному майданчику парку культури та відпочинку жителів та гостей міста розважали вокалісти Ельміра Мурсалієва, Маргарита Махоріна, Вікторія Шейкіна, Юлія Пришко та Марина Вітренко з дуету «Red&Black».

Із багатою на традиції індійською танцювальною культурою познайомив колектив «Обрій» міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

А основним елементам індійського танцю всі охочі мали змогу навчитися під час майстер - класу хореографа театр-студії танцю «Грааль» Діани Чілей.

Під час фестивалю можна було знайти розваги на будь-який смак. Підприємці радували різноманіттям товарів та послуг: розпис тіла Мехенді, вулична їжа, гриль-меню, солодощі, прохолоджувальні напої, оформлені зони відпочинку, дитячі розваги та атракціони.

Спеціально для учасників фестивалю туристична агенція «Море турів» підготувала лотерею, за результатами якої сертифікати номіналом «50$», «70$» та «100$» дістались трьом щасливим володарям. Ті ж хто у цей день з собою мав закордонний паспорт – отримали фірмову обкладинку турагенції.

Смачним ексклюзивом дня став конкурс на швидкісне поїдання традиційної страви мексиканської кухні - буріто від кафе «M.O.R.S.». У цьому змаганні немає переможців та переможених, а лише ситно нагодовані учасники, які отримали у дарунок фірмові футболки закладу.

Завершенням концертної програми стали феєричне шоу пародій. У наше місто завітали запальна Вєрка Сердючка та мегапопулярний DZIDZIO. Діти довго не відпускали артистів, кожен хотів сфотографуватись, адже така нагода випадає дуже рідко.

Організатори підготували для найактивніших учасників цінні подарунки - за найкращий костюм, за найактивнішого та найяскравішого учасника та за найкраще гасло фестивалю.

Логічним завершення молодіжного свята стала дискотека від Dj Artem ProgreSS.

Відділ у справах сім’ї молоді та спорту висловлює подяку за допомогу у проведення фестивалю: народному депутату України Василю Яніцькому, Кузнецовському хлібозаводу, фірмі «Імбекс», житловому комплексу «Перлина Полісся», магазину «Комп’ютерний всесвіт», кафе «M.O.R.S.», клубу-ресторану «Венеція», туристичній агенції «Море турів» та «А-Банку».

Найкольоровіша подія літа вдалась – фестиваль фарб ще довго будуть згадувати дорослі та малі, з нетерпінням чекаючи наступного «кольорового вибуху».