Вихованці підліткового клубу на «Бурштиновому шляху»

Фолькльорно-туристичне свято «Бурштиновий шлях» вже вшосте відбулося на Володимиреччині. Його неповторність і самобутність з кожним роком приваблює все більше бажаючих поринути в чаруючу  етно-культуру поліського краю.

Чим живе фестиваль? Що робить його особливим? Ці та інші питання зацікавили вихованців підліткового клубу  «Обрій» Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей молоді і надихнули бажання і самим взяти участь у такому неперевершеному дійстві. Тому вони активно включилися у підготовку. Хотілося представити щось своє і разом з тим цікаве людям з відкритою , щедрою та веселою душею нашого поліського краю. Отож гумореску про перипетії села та міста,  написану керівником літературно-драматичного гуртка Тетяною Тарасюк, взялися представити на сцені «Бурштинового шляху» сестрички Ангеліна та Поліна Пашко. Дівчата – не новачки у такому жанрі, тому вони легко вжилися в образ. Акторською майстерністю, дитячою безпосередністю, щирістю та  відкритістю вони завоювали увагу глядачів і викликали у них радість та веселий сміх. А вірш «Моя земля – чарівна Україна» у виконанні меншої з сестричок, Поліни, просто зачарував усіх своєю безмежною любов’ю до рідного краю – стільки ніжності і тепла було  в кожному слові.

Як виступили вихованці підліткового клубу «Обрій» на фестивалі, судити глядачам. Та це не головне. Головне – той дух, ті емоції, якими пройнялися діти, перебуваючи у атмосфері автентичності, купаючись в  джерелах народних традицій, наповнюючись духовним єднанням з природою.

Сподіваємося, що фестиваль  і в наступному році запросить усіх бажаючих пройтися «бурштиновим шляхом». А ми, в свою чергу, вже виголошуємо:

Ми теж не проти мандрувать стежками

Бурштинового шляху разом із вами!

Наталія Радчук, педагог-організатор

підліткових клубів Вараського МЦСССДМ