Звернення міського голови С.Анощенка з нагоди 27-ї річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України

Дорогі мешканці міста!

16 липня  цього року ми відзначаємо 27-у річницю прийняття Декларації про державний суверенітет України. Це одна із тих подій вітчизняної історії, які насправді є доленосними та визначальними на непростому шляху розвитку нашої держави. 

Ухвалення Декларації є яскравим проявом волі українців до свободи, рішучим кроком на шляху здобуття нашою державою незалежності.  Більшість положень Декларації є засадничими для розвитку новітньої України і покладені в основу її Конституції.

Сила національного духу та єдність у визначальні історичні моменти допомагали нам здолати всі труднощі на шляху розбудови і зміцнення державності.

Наразі наша країна переживає суворі випробування. Але я твердо переконаний – український народ дасть гідну відповідь на всі виклики сьогодення. Ми обов’язково переможемо. Суверенна і соборна Україна стане сучасною європейською державою – заможною і сильною.

У цей день я хочу побажати  усім нам, сил та завзяття  задля добробуту всіх і кожного, в ім’я миру, свободи і демократії на рідній землі.

Нехай невичерпним буде джерело нашої віри, надії і любові до України, хай мир і злагода панує у нашому спільному домі.

         З повагою, міський голова С.Анощенко