Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

11 липня 2017 року під головуванням міського голови Сергія Анощенка  відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті міської ради, одним із пріоритетів якої є ефективний захист прав дитини.

В засіданні взяли участь представники державного закладу „Спеціалізована медико-санітарна частина №3 МОЗ України”,   Вараського міського центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,   управління  освіти, управління праці  та соціального захисту населення  виконавчого комітету Вараської міської ради.

На порядок денний засідання було винесено 12 питання, серед яких:

- про стан виконання батьківських обов’язків громадянами, які неналежно виконують передбачені законодавством обов’язки щодо забезпечення необхідних умов життя та виховання  своїх  дітей;

- про визначення способу участі батька у вихованні та спілкуванні з малолітньою дитиною, яка проживає окремо;

- здійснення перевірки щодо цільового використання аліментів, які утримуються із заробітної плати батька на користь матері на утримання неповнолітнього сина;

- про зняття з соціального супроводу сімей,  у яких за результатами оцінки потреб виявлені обставини, наслідки яких сім′ї не можуть подолати самостійно;

- затвердження   індивідуального плану заходів дитини, що опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку служби у справах дітей та інше.

Всі питання порядку денного були попередньовивчені працівниками служби у справах дітей.  У ході засідання заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання.

Міський голова Сергій Анощенко зауважив, що кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності, має право на соціальну підтримку та захист з боку держави і за будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці.

Служба у справах дітей

виконавчого комітету міської ради