Виконавчий комітет врахував звернення перевізника

31 липня 2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Вараської міської ради під головуванням очільника міста Сергія Івановича Анощенка. До порядку денного було включено близько 30 питань, усі вони цього дня були розглянуті.

Зважаючи на звернення, яке надійшло від місцевого перевізника, приватного підприємця Сергія Лишканця, у котрому він просить виконавчий комітет погодити збільшення тарифів на проїзд у міському транспорті, було підготовлено проект рішення «Про встановлення тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом».

«Доводжу до відома, що з моменту останнього перегляду тарифу на послуги пасажирського автомобільного транспорту, який був здійснений у 2014 році, відбулося значне підвищення вартості паливо-мастильних матеріалів з 14.55 грн. до 20.95 грн., тобто більш ніж на 43%. Також сталися інші негативні економічні явища, а саме: інфляція, знецінення гривні, подорожчання автозапчастин, шин та інших послуг, що споживаються в процесі надання послуг з перевезення пасажирів», - зазначив перевізник Сергій Лишканець у своєму зверненні до міської влади.

Оскільки під час попереднього засідання виконавчого комітету даний проект рішення не було прийнято, його винесли на розгляд виконкому повторно. Під час засідання, яке відбулося 31 липня, представник перевізника Сергія Лишканця відповіла на запитання присутніх в частині розрахунків вартості тарифу. Запитання, котрі стосувалися своєчасного проходження медоглядів водіями та термінів заміни старих маршрутних автобусів на нові, залишилися без відповідей.

Взявши до уваги звернення перевізника та зважаючи на те, що за місяць після оприлюднення даного регуляторного акту до міської влади не надійшло жодної пропозиції чи зауваження від мешканців міста, члени виконкому погодили проект рішення «Про встановлення тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом». Тож тепер вартість проїзду у маршрутних автобусах перевізника Сергія Лишканця зросте на 1 гривню.

Вартість проїзду автобусами, що курсують за маршрутом №7 (перевізник КП «Благоустрій»), залишиться незмінною – 3 гривні для дорослих та 2 гривні для дітей. Пільговики ж і надалі користуватимуться муніципальним транспортом безоплатно.

Окрім того, під час засідання члени виконавчого комітету заслухали інформацію про організацію підготовки та проведення в м.Вараш призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України у серпні 2017 року; погодили виділення паливно-мастильних матеріалів з матеріального резерву міста на знешкодження нещодавно знайденого снаряду; затвердили Положення та склад постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян; встановили режим роботи магазину «Еліт» і торговельно-виробничого комплексу «База»; затвердили поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для КМКП; внесли зміни до складу громадської «житлової» комісії при виконкомі та розглянули ряд питань, що стосувалися врегулювання житлових питань мешканців міста.

На завершення засідання виконавчий комітет розглянув 16 питань, що стосувалися врегулювання захисту прав та інтересів неповнолітніх мешканців нашого міста.