У міській бібліотеці відкрили "Coworking-зону"

Міська публічна бібліотека у Вараші - це сучасна бібліотека, яка йде в ногу з часом. 

Різноманітні масові заходи, які організовують щиро віддані своїй справі бібліотекарі, щоразу збирають у книгозбірні чимало гостей та мешканців міста. А це й творчі зустрічі з цікавими особистостями, письменниками та художниками, виставки робіт місцевих майстрів, презентації книжкових новинок, літні тераси, творчі дискусії, огляди літератури, фольклорні посиденьки, круглі столи та чимало інших цікавих заходів.

Нові можливості відкриває бібліотека й для найстарших мешканців Вараша: на заняттях школи комп'ютерної грамотності їх безкоштовно навчають користуватися комп’ютером та інтернетом. Окрім того, у бібліотеці працює чимало клубних об'єднань. Зокрема, школа пісочної анімації, англомовний клуб, об'єднання рукодільниць та клуб «Моя сім’я і здоров’я».

Колектив міської бібліотеки не зупиняється на досягнутому, постійно розширює спектр послуг та втілює в життя найінноваційніші методи обслуговування користувачів.

Днями у відділенні бібліотеки, що знаходиться у мікрорайоні Будівельників, 25, з'явилася ще одна нова цікава послуга – безкоштовна «Coworking-зона».

Коворкінг популярний серед фрілансерів, віддалених співробітників, перекладачів, програмістів, дизайнерів, фотографів, організаторів заходів і підприємців-початківців. Коворкінг (coworking, в перекладі з англійської мови означає «разом працюють») - це обладнаний всім необхідним для роботи простір, що надається для роботи будь-кому на необхідний термін. Коворкінг-зону усі бажаючі люди, в основному фрілансери, можуть використовувати для своєї діяльності.

«Наша головна мета – створити в місті спільноту активних та креативних молодих людей, які прагнуть розвиватися та творити свої проекти. Бібліотека хоче допомагати обмінюватися досвідом та знаходити нові знайомства, хочемо бути першими глядачами ваших нових ідей та проектів. Для того, щоб ви не відчували дискомфорту при роботі - ми подбали, щоб у коворкінгу було все необхідне: зручні меблі, швидкісний інтернет та цікава відпочинкова зона», - зазначають бібліотекарі Вараша.

Працює «Сoworking- зона» за стандартним для бібліотеки графіком: з 11 до 19 год., перерва з 13 до 14 год.. Вихідні дні: неділя, понеділок.

Адреса: м-н. Будівельників 25/4, тел.: (03636) 2-24-20, e-mail: voblib@i.ua.