Привітання міського голови Сергія Анощенка з Днем Національної поліції України

Шановні працівники Варашського відділу поліції

ГУ Національної поліції в Рівненській області,

щиро вітаю вас з професійним святом!

Сьогодні в правоохоронній системі держави відбуваються зміни. Одна із них – реформа поліції. Фахівці вважають, що поліція України – це сервіс із забезпечення правопорядку, і він має виправдати надії українців.

Здійснення нелегкої місії, покладеної на вас, вимагає виняткової відповідальності, зібраності, сумлінності, високої фахової підготовки, високого професіоналізму та зразкової дисципліни, вміння знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, відваги й самопожертви.

Щиро вітаю усіх, хто на шляху складної реформи робить відповідальну роботу в цій сфері. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стануть непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів!

З повагою, міський голова С.Анощенко