Статистичні дані ДРАЦС за липень 2017 року

По Вараському міському відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області у липні 2017 року зареєстровано 32 народження, з них 17 дівчаток та 15 хлопчиків. Найбільш вживані імена – Матвій, Олександр, Софія, Поліна. Рідковживані імена - Даниїл, Даніїл, Максім, Даміра.

Вперше в родинах народилось 14 дитини, вдруге – 15 діток, збільшилася кількість багатодітних родин, а саме: втретє народилося 4 дітей, вчетверте – 2 дитини.

Віднедавна отримати свідоцтво про народження дитини можна безпосередньо у закладі охорони здоров’я, тобто в пологовому будинку Вараської СМСЧ № 3. Такою послугою скористалось 20 родин новонароджених діток та 22 діток здійснено прописку через відділ ДРАЦС.

Шлюбів у липні зареєстровано– 28, з них 13 іногородніх громадян виявили бажання зареєструвати шлюб в нашому місті; три скорочених реєстрацій шлюбу, в зв’язку з вагітністю нареченої.

Розірвань шлюбу – 2 (з них 2 по спільній згоді подружжя). Нагадаємо, що з 1 жовтня 2016 року відмітки в паспортні документи не ставляться, в зв’язку зі змінами в Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану».

Зміна імені фізичної особи – 2. Смертей - 15.

Начальник Вараського міського відділу ДРАЦС

Головного територіального управління юстиції у Рівненській області

О.О.Комаринська