Міська рада прийняла ряд важливих рішень

3 серпня 2017 року пройшла 19 позачергова сесія Вараської міської ради під головуванням очільника міста Сергія Анощенка.

Перед тим, як розпочати роботу, традиційно надали слово бажаючим виступити мешканцям міста. Жителька, яка прийшла на сесію, нарікала на «побори» та погано організовану роботу міської стоматологічної поліклініки. З даного приводу буде проведено перевірку, за результатами якої винесено відповідне рішення, - зазначив міський голова. Представник одного із ОСББ міста зачитав звернення, яке стосувалося роботи конкурсної комісії з перевірки та відбору Проектних заявок для участі у «Програмі співфінансування ремонтів житлових будинків ОСББ міста Вараш на 2016-2020 роки».

Загалом під час позачергового засідання міська рада розглянула 7 питань порядку денного. Зокрема, було підтримано запит Олександра Мензула щодо створення робочої групи, яка підготує Програму фінансового оздоровлення КМКП (бізнес-план) і розробить шляхи виходу із існуючої ситуації та уточнено цільове використання матеріалів для проведення КМКП ремонтних робіт, що дасть змогу у найкоротші терміни вирішити проблему з ремонтом мереж у будинку №27 по мікрорайону Вараш. Також міською радою було прийнято рішення «Про затвердження кошторисної документації», що дозволить швидше розпочати капітальний ремонт дороги по вулиці Енергетиків.

Окрім того, депутати погодили передачу приватного майна у комунальну власність територіальної громади міста, надали згоду на передачу житлових приміщень у гуртожитках у власність громадян та прийняли рішення про виділення по 5 тисяч гривень матеріальної допомоги 19 тяжкохворим мешканцям нашого міста.

Результати голосувань дев'ятнадцятої позачергової сесії