Освітяни міста зібралися на серпневу педагогічну конференцію

29 серпня 2017 року у оновленій актовій залі ЗОШ №1 пройшла серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти міста, під час якої підвели підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста Вараша у 2016-2017 навчальному році та окреслили пріоритетні завдання галузі на 2017-2018 навчальний рік.

У роботі конференції взяли участь освітяни міста, міський голова Сергій Анощенко, начальник управління освіти Олена Корень, начальник служби у справах дітей Анна Ільїна, голова міської батьківської ради Юрій Рабий, представники громадських організацій «Знати, щоб жити» та «Нове життя», голова міської організації профспілки працівників освіти і науки Володимир Нікітчук та помічник народного депутата України Василя Яніцького Яна Горегляд.

Із словами подяки за нелегку працю до освітян звернувся міський голова Сергій Анощенко: «Вам довірено найбільше наше багатство - дітей. Дякуємо вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. За те, що ви щодня щиро ділитеся з учнями своїми знаннями, любов'ю та теплом». Також міський голова побажав освітянам нових успіхів на освітянській ниві та наголосив на тому, що міська влада завжди буде підтримувати освітню галузь.

З доповіддю «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста Вараша у 2016-2017 навчальному році та пріоритетні завдання на 2017-2018 навчальний рік» виступила начальник управління освіти Олена Корень, яка детально розповіла про стан та перспективи розвитку освітянської галузі міста в розрізі дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

"21-22 серпня 2017 року міською комісією було проведено огляд закладів освіти, визначено ступінь готовності їх до нового 2017/2018 навчального року та відзначено, що фінансування освітньої галузі у Вараші здійснюється на належному рівні. Завдяки підтримці міського голови та депутатів міської ради було виділено кошти на проведення поточних та капітальних ремонтів, закуплено обладнання та поповнено матеріально-технічні бази навчальних закладів міста. Окрім того, чимало робіт було виконано за підтримки працівників, батьківської громадськості, спонсорів і меценатів, - зазначила у своєму виступі Олена Миколаївна. - Проведено роботу по підготовці навчальних закладів до нового навчального року, роботи в осінньо-зимовий період, виконано поточні та косметичні ремонти приміщень, здійснено придбання необхідного обладнання, інвентарю та товарів. Закінчено капітальний ремонт покрівлі в ДНЗ № 4, 11, на стадії завершення капітальний ремонт покрівлі ДНЗ №12. Проведено заміну вікон та дверей ДНЗ №7. До кінця року планується заміна вікон та дверей в ДНЗ №3, 4, 6, 8 та заміна світильників на світлодіодні в ДНЗ №№3,5. В усіх навчальних закладах встановлено системи відеонагляду. Придбано будівельні матеріали для ремонту класів. Замінено всі вікна в НВК №10,ЗНЗ №4,5.

За сприяння народного депутата Василя Яніцького проведено капітальний ремонт актової зали в ЗНЗ №1. Продовжується реконструкція в ЗНЗ №1,2. Планується встановити індивідуальні теплові вузли в ЗНЗ №№1-5 та замінити всі світильники в ЗНЗ №4 та НВК №10 на світлодіодні. В позашкільних навчальних закладах також поповнюється матеріальна база та закуплено будівельні матеріали для ремонту приміщень. В цілому можна констатувати, що всі навчальні заклади міста готові до нового 2017-2018 навчального року.

Користуючись нагодою, хочу подякувати працівникам навчальних закладів, батькам, спонсорам, меценатам за вагомий внесок по підготовці навчальних закладів до нового навчального року та їх належного функціонування, а міській владі і депутатському корпусу міської ради - за підтримку і розуміння".

За сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти та відповідальне ставлення до посадових обов’язків, грамотами виконавчого комітету Вараської міської ради міський голова нагородив:

- Бабік Надію Сергіївну – вихователя ДНЗ № 2;

- Бірук Ілону Василівну – вихователя-методиста ДНЗ № 5;

- Драгун Марію Степанівну – вихователя-методиста ДНЗ № 4;

- Дробиленка Олега Андрійовича – тренера-викладача ДЮСШ;

- Кучмеровську Людмилу Георгіївну – вчителя праці ЗОШ № 2;

- Літвінчука Сергія Володимировича – вчителя англійської мови Вараської гімназії;

- Соколову Наталію Павлівну – практичного психолога ДНЗ № 7;

- Солотовку Світлану Степанівну – вчителя іноземної мови НВК № 1;

- Ткачук Людмилу Адамівну – вихователя ДНЗ № 8;

- Цепок Світлану Миколаївну – вихователя-методиста ДНЗ № 12;

- Шершень Оксану Іванівну – вчителя англійської мови ЗОШ № 4;

- Юсин Надію Іллівну – вчителя математики ЗОШ № 2.

Отримали педагоги цього дня й відзнаки від начальника управління освіти Олени Корень. Помічник народного депутата України Яна Горегляд від імені Василя Яніцького привітала освітян з початком нового навчального року та передала подарунок від Василя Петровича художньому колективу ЗОШ №5: кошти на придбання нових сценічних костюмів.

На завершення учасники конференції прийняли ухвалу, в якій визначили основні завдання та напрями розвитку освітньої галузі району на 2017–2018 навчальний рік. З її змістом можна ознайомитися на сайті управління освіти (varashosvita.rv.ua).