Підприємців Вараша привітали з професійним святом

Урочистості та святковий концерт з нагоди Дня підприємця відбулись 3 вересня у просторій залі музичної школи. Міський голова Сергій Анощенко, разом з представниками об’єднання підприємців міста Вірою Литвин та Наталією Калуш, привітали представників малого і середнього бізнесу Вараша з професійним святом.

Виступаючи перед учасниками заходу, очільник міста Сергій Анощенко зазначив, що саме завдяки наполегливій праці підприємців, їхній ініціативності та активній громадській позиції, створюються нові робочі місця та забезпечується зайнятість населення: «Ваші досягнення є свідченням значних соціально-економічних зрушень в Україні, ваша праця посідає важливе місце в економічному житті країни, помітно впливає на розвиток інноваційної діяльності, встановлення ділових зв’язків із зарубіжними партнерами та залучення інвестицій. Тож дозвольте від щирого серця подякувати вам за сумлінну працю й наполегливість та щиро побажати витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у роботі. Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною!»

Естафету привітань продовжила керівник комунального закладу «Вараський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Наталія Федінчик, яка подякувала усім підприємцям міста за допомогу, що вони надають дітям-інвалідам та побажала подальших успіхів, родинного затишку та благополуччя.

Кращих підприємців міста за вагомий особистий внесок у розвиток підприємницької діяльності та активну громадянську позицію нагородили відзнаками міської влади та об’єднання підприємців Вараша. Зокрема, грамотами та грошовими винагородами від міської влади були відзначені: Олександр Дубовець, Юлія Карпенко, Петро Коберник, Віталій Ляшко, Олена Міщук, Олександр Муравинець, Людмила Нікітчук, Ірина Шнайдер, Оксана Юрчук; грамотами: Валентин Бортник, Віктор Брожко, Микола Дмитрук, Ольга Довганюк, Віталій Катюха, Ярослав Мартинишин, Петро Мордас, Юрій Рабий, Надія Федаюк; грошовими винагородами: Юлія Лакизюк-Крупіч та Василь Савчук. Окрім того, грамоту та грошову винагороду від народного депутата України Василя Яніцького отримала підприємець Любов Гутник, яка нещодавно була відзначена й подякою Рівненської ОДА.

У святковій концертній програмі, яку вела Лідія Сніжко, взяли участь кращі дитячі творчі колективи міста. Зокрема, підприємці міста отримали музичні вітання від Даринки Скрипчак, Аполінарії Пашко, Катерини Крук, танцювальних колективів «Драйв», «Грааль» та артистів музичної школи.