Засідання спостережної комісії

З метою здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів осіб, звільнених від відбування покарання, 06 вересня 2017 року відбулось засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Вараської міської ради, на якому розглянуто 5 питань.

Засідання проведено під головуванням Зубрецької Ніни Олексіївни, голови спостережної комісії, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

В ході засідання розглянуто та обговорено п’ять важливих питань, зокрема,підведення підсумків роботи спостережної комісії Вараської міської ради за І півріччя 2017 року, розгляд Повідомлення Державної Установи «Полицька виправна колонія (№76)», інформація Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про роботу з особами, звільненими з місць позбавлення волі та особами, які відбувають покарання без позбавлення волі, про внесення змін до складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Вараської міської ради, різне.

Питання детально вивчені та обговорені присутніми членами комісії, серед яких були присутні представники громадських організацій, органів виконавчої влади.

Засідання спостережної комісії проводитимуться в міру потреби, але не рідше ніж один разна квартал.

Секретар спостережної комісії   І. Сніжко