Привітання міського голови Сергія Анощенка з Днем міста

Дорогі мешканці та гості міста Вараш!

Від щирого серця вітаю Вас з 44 - ю річницею заснування  міста!

Свято Дня міста є одним з найбільш улюблених і очікуваних для його мешканців.  В цей день всі ми згадуємо основні віхи історії Вараша (Кузнецовська).

Те, як на початку 70 - х років минулого століття розпочалося будівництво Рівненської АЕС та її міста-супутника; як з'являлися перші школи, лікарня, висотні будинки. З особливою теплотою і вдячністю ми згадуємо тих, хто  стояв біля витоків будівництва  електростанції і міста. Упевнений, що в ті далекі роки, вони мріяли побудувати таке місто, яким би змогло гордилося не одне покоління.

Усі досягнення, якими багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів. Тож я дякую кожному з вас за всі добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій рідного міста, покращення добробуту містян. Ваш щоденний внесок у розвиток міста дозволяв  йому неодноразово входити в 50 кращих міст для життя в Україні.

Попереду – ще багато роботи, багато планів, які за вашої підтримки, впевнений, вдасться втілити у життя. Бо лише спільна співпраця громади і влади призводить до гарних результатів.

Нехай зростає та процвітає наше улюблене місто! Хай щастя, любов і достаток живуть у кожному домі та в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду. Нехай Господь своєю щедрою рукою  завжди благословляє наше місто, Ваші оселі та  родини, дарує нам мир і спокій та порозуміння.

Зі святом тебе, дорога громадо!

З Днем народження, рідне місто!

З повагою, міський голова  Сергій Анощенко