День міста у Вараші: свято хліба, фестиваль народної творчості та виступ гурту «Авіатор»

Цьогоріч День міста мешканці Вараша відзначатимуть впродовж двох днів: 9 та 10 вересня.

У суботу, 9 вересня, жителі та гості міста зможуть відвідати різноманітні мистецькі та творчі заходи, що проходитимуть на майдані Незалежності. З 9.00 там працюватиме святковий ярмарок та виставка майстрів народного мистецтва, в експозиції якої будуть представлені гончарні та керамічні вироби, художня вишивка, вироби з рослинних матеріалів, мереживні та плетені вироби. З 12.00 поблизу Палацу культури діятиме виставка протипожежної техніки. Опівдні в центрі міста розпочнуться вже традиційні щорічні свята: «Свято хліба» та «Свято мацика».

Окрім того, 9 вересня відбудеться ряд спортивних заходів, приурочених до Дня міста: турнір з більярду, турнір з міні-футболу та міський дитячий турнір «Шахові надії».

Родзинками цьогорічного святкування стануть фестиваль «Танцювальний калейдоскоп» та обласне свято народної творчості «Барви Надстир’я», під час якого глядачі матимуть змогу переглянути виступи аматорських колективів міста та області. О 19.00 свято продовжиться урочистою частиною та святковим концертом. Завершиться перший день святкувань виступом гурту «Авіатор», який пройде за підтримки фонду «Наш край» та народного депутата Василя Яніцького.

10 вересня, у День фізкультури та спорту, в центрі Вараша відбудеться ще чимало цікавих спортивних заходів: відкритий міський пробіг, перегони «Раллі на тарантасах», відкриті змагання з баскетболу та «Богатирські ігри». Завершиться свято дитячою розважальною програмою «Країна мрій».