Яскраве спортивне свято для дітлахів

Яскравим та незабутнім святом для вараських дітлахів став День фізкультури та спорту завдяки конкурсу “Раллі на тарантасах”, організованому відділом у справах сім'ї, молоді та спорту.

Започатковані лише минулого року, цьогорічні змагання перевершили рекордну кількість маленьких учасників: до участі у перегонах заявилось понад 70 дітлахів. Щаслива малеча, підбадьорювана батьками, затято змагалася у перегонах на самокатах, велобігах та мотоциклах-толокарах, що відбувалися по чотирьом віковим категоріям.

Перемогу у перегонах здобули 20 маленьких спортсменів, які отримали медалі, грамоти та цінні подарунки від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, Національного олімпійського комітету Рівненської області та мережі магазинів «Комп’ютерний всесвіт».

Усі маленькі учасники свята отримали солодкі заохочення від Кузнецовського хлібозаводу та торгової марки «Рум’янець». Окрім того, кожному зареєстрованому учаснику перегонів «Раллі на тарантасах» вручили грамоту-підтвердження про участь у Олімпійському уроці, підписану Сергієм Бубкою та головою комітету з фізичної культури та спорту виконавчого комітету Анатолієм Шкабурою.

 

Переможцями змагань стали:

Велобіг 2-3 роки – Кайдан Антон та Шкода Ілля.

Велобіг 3-4 роки – Клесовець Роман, Постніков Максим та Калінка Артем.

Велобіг 4-5 років – Дубовець Андрій та Шеремета Тимофій.

Велобіг 5-6 років – Майданюк В’ячеслав.

Самокат 2-3 роки – Русін Захар та Маслюковський Дмитро.

Самокат 3-4 роки – Стояновська Злата та Курець Олеся.

Самокат 4-5 років – Петровець Андрій та Петрук Едуард.

Самокат 5-6 років – Гончарова Злата, Дейнеко Тимофій та Нестерчук Діана.

Машинка 2-3 роки – Хазова Софія.

Машинка 3-4 роки – Самохін Артем.

 

Вітаємо маленьких чемпіонів та їхніх батьків!