День фізкультури та спорту у Вараші

День фізкультури та спорту професіонали та любителі спорту Вараша відзначили цілим рядом різноманітних спортивних заходів: турнірами з більярду, шахів та міні-футболу, відкритим міський пробігом, дитячими перегонами, змаганнями з баскетболу та богатирськими іграми.

У змаганнях з баскетболу виявили бажання поборотися 10 команд.

У дівчат 3 місце посіла команда «Energy» (Анастасія Дерев'янчук, Катерина Петрова, Олександра Позднякова, Юлія Шульга), друге місце за командою «Бобренята» (Діана Лук'яневич, Вікторія Сніжко, Вікторія Кравчук, Аліса Єрємєєва), а перше місце зайняла команда «Dragonfly» (Софія Щур, Софійка Стасюк, Плаксіна Оля).

У чоловіків третє місце посіла команда випусників «ЗОШ №4» (Іван Веселовський, Роман Середа, Швед Валентин), друге місце за командою «РАЕС» (Александр Горовой, Андрій Орєхов, Віталій Ткачук, Олександр Прокопович), а перше місце виборола команда «Thunder» (Рома Серко, Сергій Суліковський, Ігор Остапенко).

Усіх призерів та переможців змагань нагороджено кубками та медалями від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

Вітаємо призерів та переможців!

Для участі у відкритому міському пробігу зареєструвалися 62 спортсмени Вараша. Залік відбувався у двох категоріях: 12-17 років – 1,5 км. та з 18 років – 8 км.

Забіг на півтора кілометри проходив за маршрутом: Майдан Незалежності – Автостанція – Майдан Незалежності. Забіг на 8 км проходив за маршрутом: Майдан Незалежності – Проспект Шевченка – вул.Енергетиків –  вул. Паркова – вул. Набережна – вул. Соборна – вул. Рівненська – Проспект Шевченка – Майдан Незалежності.

Вітаємо переможців, які вибороли перемогу на дистанції 1, 5 км:

Дівчата:

Коновальчук Ярослава – І місце.

Скрипко Олександра – ІІ місце.

Ушко Ангеліна – ІІІ місце.

Хлопці:

Гуцало Антон – І місце.

Козодой Олександр – ІІ місце.

Ткач Олег – ІІІ місце.

Медалі за участь отримала також перша сімка учасників пробігу: Мельничук Наталія, Кошуба Андрій, Марущак Владислав, Мельник Артем, Петрина Вадим, Макарчик Віталій та Стрижеус Максим.

Перемогу на дистанції 8 км  вибороли:

Дівчата:

Козлинець Олександра – І місце.

Федіна Таня – ІІ місце.

Хлопці:

Юр’єв Євгеній – І місце.

Бовгиря Сергій – ІІ місце.

Сніберко Роман – ІІІ місце.

Медалі за участь отримала також перша п’ятірка учасників пробігу: Попов Олексій, Шеремета Сергій, Кошкін Олексій, Среберко Владислав та Радчук Ігор.

Нагороджував переможців міський голова Сергій Анощенко. Генеральним спонсором пробігу виступив Житловий комплекс «Перлина Полісся», який забезпечив учасників медалями, грошовими преміями, мінеральною водичкою, а усі охочі дітки та дорослі отримали фірмові повітряні кульки.

9-10 вересня у приміщенні центру дозвілля «Лісова пісня» відбувся відкритий міський дитячий шаховий турнір та ІVетап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2017 року. Турнір відбувся за сприяння Благодійного Фонду “Наш Край” та народного депутата України Василя Яніцького.

Організаторами виступили комітет з фізичної культури і спорту Вараського міськвиконкому (голова – А.Шкабура) та підлітковий клуб профспілкового комітету ППО ВП РАЕС (директор – М.Карповець).

47 учасників змагались у 4 вікових категоріях.

В обласному етапі з результатом 9 очок з 9 можливих переможцем став Смикало Северин (Рівне), 2 місце в Іванчкука Сергія (Костопіль), 3 місце в Шинкарчука Богдана (Рівне).

Результати шахових баталій серед юних шахістів м.Вараш:

- Турнір «Юні надії» - до 8 років (2009 р.н. та молодші):

1місце – Мазурик Богдан,

2 місце – Будь Матвій,

3 місце – Дем’янчук  Роман.

- Турнір В - до 10 років (2007 р.н. та молодші):

1 місце – Лобанов Микита,

2 місце – Горбенко Семен,

3 місце –Печенчик Роман.

- Турнір Б - до 13 років (2004 р.н. та молодші):

1 місце – Лобанов Данило,

2 місце –Демидюк Євгеній,

3 місце –Ковлев Назар.

- Турнір А - до 18 років (1999 р.н. та молодші):

1 місце – Кот Андрій,

2 місце – Сєров Іван,

3 місце – Ковальчук Дмитро.

Переможці та призери отримали медалі, грамоти та цінні подарунки.

Змагання «Богатирські ігри» виявилися чи не найвидовищнішими цього дня. Богатирі змагались у таких вправах: «Прогулянка фермера» (перенесення двох колод вагою  по 90 кг), «Перекидання автомобільної покришки» (вагою 280 кг.), «Статична сила» (утримання двох гантель по 13 кг кожна, на витягнутих руках).

Конкурс «Тяга автомобіля» завершив змагання та не на жарт підняв азарт і учасників, і вболівальників.

В результаті запеклої боротьби третє місце у «Богатирських іграх» посіла команда «Військова частина 3045», друге місце виборола команда міста Сарни, а перемогу у нелегкій боротьбі здобула команда спорткомплексу «Ізотоп».

Усі учасники спортивного свята отримали призи від спонсорів: фірми «Імбекс», Кузнецовського хлібозаводу і торгової марки «Рум’янець», мережі магазинів «Тростянецькі ковбаси» та клубу-ресторану «Венеція».