«Неповторна казка миру»

Про мир і щастя мріють люди з давніх-давен. Скільки існує людство, стільки й живе у серцях чарівна мрія про мир. Бо ж лише коли мир є, то можуть здійснитись усі найзаповітніші прекрасні сподівання людини, її надії і помисли, тоді кожен зможе реалізувати себе повністю, розкрити свої здібності і таланти.

Мир – це слово, яке донедавна у нашій країні звучало звично і буденно. Сьогодні ми боремося проти зазіхань іншої держави, відстоюючи право на незалежність і суверенітет. Більшість наших громадян живуть в атмосфері нестабільності і страху, а найбільше бажання мільйонів людей – чути дзвінкий дитячий сміх, щебетання пташок, бачити схід і захід сонця, творити нові звершення на своїй, Богом даній землі.

Проте для дуже багатьох у сучасному світі та у нашій країні – це не більше, ніж казкова мрія. Саме тому щороку 21 вересня людство відзначає Міжнародний день миру, який був заснований у 1981 році Організацією Об'єднаних Націй як щорічне свято відмови від насильства і припинення вогню в глобальному масштабі.

У наш час, коли в Україні лунають постріли та проливається людська кров, це свято особливе. Тому фахівці із соціальної роботи Вараського МЦСССДМ вирішили відзначити Міжнародний День Миру  міською акцією «Неповторна казка миру», яка проходила  29 вересня 2017 року у місті.

Заздалегідь було підготовлено прапор України, на якому діти міста мали змогу залишити побажання для захисників українського народу. Також діти напередодні підготували малюнки нашим героям на тему «Мир очима дітей».

Після проведеної акції малюнки дітей та прапор України з дитячими побажаннями передані Вараській міській раді для подальшої передачі українським військовослужбовцям в зону проведення АТО. Нехай це піднімає бойовий дух наших військових, а  добрі побажання довго радують та гріють їхні серця, додають сил та заряджають позитивною енергією.

Наприкінці акції дітям було роздано жовто-блакитні повітряні кульки як символ віри в Україну, миру на нашій землі і віри в щасливе майбутнє.

Фахівець із соціальної роботи Вараського МЦСССДМ   І. Сніжко