Завершилося І пленарне засідання 20 сесії міської ради

29 вересня 2017 року депутати Вараської міської ради зібралися на чергову сесію. Для розгляду на засіданні було рекомендовано 124 проекти рішень.

У сесійній залі цього дня було багатолюдно, адже поспостерігати за роботою народних обранців прийшло чимало представників громади та учасників АТО. Хоча проект рішення «Про дострокове припинення повноважень Вараського міського голови С. Анощенко» значився у порядку денному другим, роботу депутати розпочали із обговорення саме цього питання.

Пропозицію Ніни Хвалько зняти проект рішення №874 «Про дострокове припинення повноважень Вараського міського голови С. Анощенко» з порядку денного, як і пропозицію міського голови розглянути даний проект рішення першим, депутати не підтримали. Натомість, після тривалого обговорення та, не дивлячись на вимогу присутніх мешканців міста спершу розглянути питання про відставку міського голови, 21 депутат проголосував за те, аби пересунути це питання в самий кінець порядку денного.

Не підтримали депутати й пропозицію міського голови розпустити міську раду 7 скликання та усім депутатам, спільно з міським головою, піти на перевибори.

«Дуже шкода, що величезне бажання будь-яким шляхом прийти до влади, у частини депутатського корпусу перекреслило здоровий глузд та обов’язок працювати на користь громади міста. Право бути міським головою чи депутатом здобувається на виборах довірою, отриманою від громади міста, а не брудними політичними іграми та інтригами. Не купка депутатів, а мешканці міста мають право вирішувати, кому довіряти представляти інтереси громади. Голосування покаже, хто для чого йшов у міську раду: працювати на благо міста чи вирішувати особисті питання. Якщо далі працювати разом міському голові та депутатам неможливо, давайте будемо чесними перед громадою міста й усі разом підемо на перевибори», - наголосив міський голова Сергій Анощенко.

Пропозицію очільника міста повністю «перезавантажити» владу у Вараші, підтримали лише 14 депутатів. Усі інші народні обранці або «утрималися», або «не голосували».

Результати голосування:

Запланований звіт про роботу депутатської «комунальної» комісії не вдалося заслухати у зв'язку із відмовою голови комісії Катерини Конопелько прозвітуватися. Відтак, рішення не було прийнято. Натомість, заслухавши звіт голови «земельної» комісії Олександра Чеха, 18 депутатів визнали роботу цієї комісії незадовільною. Зокрема, визнали, що погано працювали, й самі члени «земельної» комісії: Степан Жданюк, Анатолій Кніовець, Олена Чумак та Володимир Шаблій.

Також цього дня міська рада внесла зміни до бюджету міста на 2017 рік, додатково передбачивши кошти на важливі сфери життєдіяльності міста й затвердила Програму цільової фінансової підтримки Кузнецовського міського комунального підприємства на період 2017 - 2027 років. Відповідно до прийнятої Програми, депутати планують безповоротно виділити з бюджету міста на погашення боргів КМКП понад 93 мільйони гривень.

Загалом цього дня депутати встигли розглянути лише 23 питання порядку денного з 124, після чого було оголошено перерву у роботі сесії. Проведення ІІ пленарного засідання 20 сесії Вараської міської ради заплановано на суботу, 7 жовтня 2017 року. Розпочнеться засідання о 12.00. Планується, що цього дня депутати таки розглянуть проект рішення №874 «Про дострокове припинення повноважень Вараського міського голови С. Анощенко».

Нагадаємо, що усі бажаючі мають можливість переглядати засідання сесій міської ради в режимі реального часу на веб-сайті Вараської міської ради. «Наживо» транслюються й засідання усіх постійних депутатських комісій, які проходять у малій залі засідань виконавчого комітету. Вхід на сесію міської ради – вільний.

Результати голосувань І пленарного засідання 20 сесії.

Відеозапис І пленарного засідання 20 сесії: