Виконком розглянув ряд важливих питань

4 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Вараської міської ради під головуванням очільника міста Сергія Анощенка. У порядку денному значилося 22 питання порядку денного, усі вони цього дня були розглянуті.

Про підготовку господарського комплексу міста Вараш до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років доповіла Ірина Савченко, начальник відділу майна комунальної власності. Як розповіла Ірина Іванівна, нещодавно у Вараші працювала обласна комісія з визначення стану підготовки галузей господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року, яка оцінила загальний стан готовності об'єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурного призначення до осінньо-зимового періоду комісія оцінила в 4.7 балів з 5 максимально можливих. Члени виконкому інформацію взяли до відома, а роботу підприємств, організацій та установ міста з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року визнали задовільною.

Рішення «Про початок опалювального сезону 2017-2018 років» присутніми було прийнято одноголосно. Відтак, опалювальний сезон у Вараші розпочнеться вже з 5 жовтня. В першу чергу до тепломережі підключать медичні, дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади міста.

Окрім того, цього дня члени виконкому затвердили ліміти споживання теплової і електричної енергії, води бюджетними установами та, у зв'язку з обмеженням в часі та несприятливими погодними умовами, дозволили управлінню освіти укласти прямі договори з будівельними фірмами з подальшою публікацією звітів про укладені договори в системі «PROZORRO». Це дозволить ще у 2017 році використати усі заплановані кошти держбюджету на завершення ремонтів у школах та садках міста.

Також було розглянуто та прийнято ряд рішень, що стосувалися містобудування, архітектури та капітального будівництва. Питання щодо захисту прав неповнолітніх мешканців міста члени виконкому розглянули в «закритому» режимі.

Переглянути відеозапис засідання виконавчого комітету: