Юнаків Вараша провели до лав Збройних Сил України

5 жовтня 2017 року у Вараші відбулися урочистості з нагоди проводів молоді, призваної на строкову службу до лав Збройних Сил України. Ця подія – завжди хвилююча та водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби в Збройних Силах України, а у батьків – викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

Із напутніми словами до призовників звернувся міський голова Сергій Анощенко: «Попри те, що довгі роки армія в нашій державі знищувалася, нині Збройні Сили України відроджуються, нарощують свою міць та боєздатність. Служити в армії стає не тільки почесно, але й престижно. Це перше найважче випробування в вашому житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги, що бере початок ще з козацьких часів. Бажаю вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров'я та звершення усіх мрій та побажань!»

Зі словами настанови до новобранців та їхніх батьків звернувся також військовий комісар Варашського міського військового комісаріату майор Ярослав Кузло. Він побажав юнакам з честю і гідністю нести службу на вірність Україні та повернутися додому загартованими і змужнілими.

У великій залі виконавчого комітету Вараської міської ради для призовників, їх рідних, близьких та всіх присутніх було підготовлено концертну програму. Присутніх порадували своїми яскравими виступами танцювальні та вокальні колективи будинку дитячої та юнацької творчості, Аполлінарія Пашко, Марина Вітренко, Світлана Тиндик та вихованці танцювального гуртка підліткового клубу "Обрій".

Усі призовники отримали пам’ятні практичні подарунки від міської влади, які згодяться хлопцям на службі та коровай, спечений з пшениці, вирощеної на нашій рідній землі.