Рятувальники зустрілися з учнями професійно-технічного училища міста

5 жовтня працівники Кузнецовського міського сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели навчальну лекцію з питань пожежної безпеки для учнів професійно-технічного училища відокремленого підрозділу «Рівненська атомна електростанція» державного підприємства Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом».

Метою проведення даного заходу стало навчання першокурсників правилам безпеки життєдіяльності, вмінню діяти та не розгубитися в будь-яких небезпечних ситуаціях. Аби якомога простіше донести до учнів важливу, а подекуди, життєво необхідну інформацію, рятувальники продемонстрували навчально-профілактичну презентацію, використовуючи при цьому наочні приклади, розповідали про можливі небезпеки, які можуть їх підстерігати у житті кожен день.

Також, довели до відома усіх присутніх інформацію про стан з пожежами, загибеллю людей на пожежах у Рівненській області та Україні загалом. Подібні заходи є дієвою профілактикою пожеж та проводяться не вперше у навчальних закладах міста. Такі уроки дають можливість суттєво зменшити виникнення надзвичайних ситуацій, в тому числі пожеж.

Дозволяють підняти культуру життя та правил поводження з вогнем, навчити не лише уникнути небезпеки але, коли вже й трапилось лихо, правильно діяти у складній ситуації. Після проведення таких заходів слухачі усвідомлюють всю важливість роботи бійців Державної служби з надзвичайних ситуацій, а це, в свою чергу, є профілактикою хибних викликів, оперативного реагування та ліквідації надзвичайних ситуацій на їх початковій стадії.

Кузнецовський міський сектор Головного управління

ДСНС України у Рівненській області Відділ НС та ЦЗН