Нарада в управлінні освіти

4 жовтня 2017 року в управлінні освіти відбулася нарада „Про координацію роботи по запобіганню негативним проявам в дитячому середовищі” за участю працівників управління та закладів освіти, начальника служби у справах дітей А.Ільїної, майора ювенальної превенції міського відділу поліції З.Мельник, представників громадських організацій „Нове життя”, „Знати, щоб жити”, ГО „Кузнецовська муніципальна варта”, - повідомляє управління освіти.

Присутні обговорили спільну роботу по недопущенню вживання дітьми тютюнових та алкогольних виробів, наркотичних засобів. Волонтери громадських організацій „Нове життя” А.Сумленний, Є.Риндик, які щорічно працюють з дітьми з питань пропаганди здорового способу життя, взяли на себе зобов’язання у нинішньому навчальному році розпочати таку ж активну роботу і з батьками. Цікаві пропозиції щодо подальшої співпраці надали майор поліції З.Мельник та представник від муніципальної варти С.Макарук. Начальник ССД А.Ільїна пообіцяла сприяти вирішенню питання соціальної реклами в місті, надавати необхідні консультації та підтримку з питань з питань захисту прав дітей, недопущення жорстокого поводження з ними.

Присутні відзначили, що проблемними залишаються в місті питання продажу алкогольних, тютюнових виробів неповнолітнім, неконтрольована доступність лікарських засобів дітям у аптеках. Представники від громадських організацій пообіцяли долучатися до роботи і по організації дозвілля дітей у позаурочний час. Учасники наради узгодили питання подальшої роботи з дітьми.

За результатами наради заклади освіти отримали протокольні доручення.