Сесію перенесли через відсутність кворуму

Сьогодні, 7 жовтня 2017 року, о 12.00, депутати Вараської міської ради повинні були зібратися на ІІ пленарне засідання 20 сесії.

Нагадаємо, що І пленарне засідання відбулося 29 вересня 2017 року. Загалом того дня депутати встигли розглянути лише 23 питання порядку денного з 124, після чого було оголошено перерву у роботі сесії. Не дивлячись на обіцянки ще під час І пленарного засідання розглянути проект рішення №874 «Про дострокове припинення повноважень Вараського міського голови С. Анощенко», 29 вересня депутати розійшлись, так і не розглянувши це питання.

Не вдалося розглянути цей проект рішення, як і чимало інших важливих для міста питань, і сьогодні, 7 жовтня 2017 року, адже на сесію прийшли лише 13 депутатів з 34. Цікаво, що з 12 ініціаторів припинення повноважень міського голови, на сесії з'явилася лише одна – Наталія Бірук. Ні секретар ради Ірина Шумра, ні депутати Євген Павлишин, Сергій Присяжнюк, Анатолій Рожко, Анатолій Кречик, Сергій Шарапов, Микола Ковбасюк, Тетяна Самойлова та Наталія Лаврук на сесію не прийшли.

Втім, оскільки у сесійній залі зібралося чимало представників громади, слово для виступу надали усім бажаючим. Окрім міського голови та депутатів, перед присутніми виступили: координатор Рівненського Штабу Національного Руху "ДІЯ" Роман Коваль та мешканці міста Василь Журба і Юрій Рабий.

Проведення ІІ пленарного засідання 20 сесії заплановано на п'ятницю, 13 жовтня.

Як зазначив міський голова Сергій Анощенко, він ініціюватиме внесення змін до регламенту ради та пропонуватиме визначити днем проведення сесій суботу, аби усі бажаючі мешканці міста могли вільно відвідувати сесії Вараської міської ради.

Відеозапис:

Відео з камер онлайн трансляції: