Учні однієї із міських шкіл завітали на гостини до пожежної частини

В рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності 09 жовтня до 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області завітали на екскурсію учні загальноосвітньої школи № 1 міста Вараш.

Під час екскурсії бійці Держслужби з НС показали дітям пожежні автомобілі, бойовий одяг, захисне спорядження та пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей. Також рятувальники розповіли малечі про правила пожежної безпеки в побуті, безпечної поведінки у лісі, особливо у цей період та як необхідно діяти в разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації, виявлені підозрілих предметів, що можуть містити вибухівку тощо.

Всі бажаючі мали змогу ознайомитися із способами гасіння пожеж та можливостями рятувальної техніки. За словами педагогів, діти давно хотіли ближче познайомитись із рятувальниками та їхньою професією. Хлопчики і дівчата залюбки фотографувалась поруч з технікою та приміряли одяг пожежних.

Загалом, екскурсія видалась дуже цікавою і корисною для дітей, навчила як убезпечити себе та близьких від біди та куди звертатись у разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації.

Кузнецовський міський сектор

Головного управління ДСНС