Макс Кідрук у Вараші презентував нову книгу

100 презентацій за три місяці, невеличкі містечка та обласні центри, будинки культури, бібліотеки та музеї - все це заради того, щоб познайомити прихильників творчості з новою книгою «Не озирайся і мовчи» та поспілкуватися з читачами. Макс Кідрук - автор першого українського технотрилера, мандрівник, який побував у більш як 30 країнах.

10 жовтня популярний письменник в рамках свого туру «#100містНОІМ» відвідав міську публічну бібліотеку Вараша. Спілкуючись із численними читачами, які завітали на презентацію, письменник розповів про свою нову книгу – «Не озирайся і мовчи», яка нещодавно побачила світ. "НОІМ" – це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, «травлі» у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Також Макс розповів про нюанси письменницької праці, творчий процес, про те, над чим працює зараз й про власні вподобання у літературі. Крім того, письменник поділився історіями про свої пригоди і подорожі, а також відповів на запитання читачів.  

Зустрічі читачів з Максом Кідруком у рамках туру "#100містНОІМ" відбулися за підтримки Благодійного фонду Василя Яніцького «Наш край».