Козацькому роду нема переводу!

Бойовий дух, звитяга і традиції славних синів України захоплюють і сучасних юнаків. Підтвердженням цього стали військово-спортивні змагання «Ну-мо, хлопці-козаки», проведені 11 жовтня 2017 року у приміщенні загальноосвітньої школи №4 Вараша.

Захід відбувався з метою підвищення патріотичної свідомості, зацікавленості молоді до служби в лавах Збройних Сил України та узагальнення показників допризовної підготовки в навчальних закладах міста. У змаганнях взяли участь команди із загальноосвітніх закладів міста (ЗНЗ № 1,2,4,5 та гімназія).

Під звуки гімну України змагання відкривав заступник начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, голова комітету з фізичної культури і спорту Анатолій Шкабура.

На захід також завітав і міський голова Сергій Анощенко, який привітав юнаків з прийдешнім святом, нагородивши переможців і призерів кубками, грамотами та пам’ятними подарунками.

Свою фізичну готовність, спритність та бажання перемогти учасники змогли проявити у 7 етапах програми змагань: представлення команди, естафета, підняття гирі, спорядження магазину автомата, підтягування на перекладині, армреслінг, перетягування линви. Визначити переможців цьогоріч було вкрай важко, адже команди шкіл значно підвищили свою майстерність.

Кращими за індивідуальними результатами у окремих видах стали:

«Спорядження магазину»: Кльок Володимир - ЗНЗ №2;

«Підтягування на перекладині»: Самойлов Олександр - ЗНЗ №2;

«Підіймання гирі (16 кг.)»: Кравець Арсен - ЗНЗ №2;

«Армреслінг»: Бортник Олександр - ЗНЗ №5.

 

У загальному заліку команди здобули:

- І місце – команда Вараського ЗНЗ №2.

- ІІ місце – команда Вараської Гімназії.

- ІІІ місце – розділили команди Вараського ЗНЗ № 1 «Вараська Січ», ЗНЗ №4.

 

Наші хлопці вкотре довели - козацькому роду нема переводу!

Вітаємо переможців!