Засідання спостережної комісії

З метою здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів осіб, звільнених від відбування покарання, 9 листопада 2017 року відбулось засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Вараської міської ради, на якому розглянуто 2 питання.

Засідання проведено під головуванням Зубрецької Ніни Олексіївни, голови спостережної комісії, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

В ході засідання розглянуто та обговорено два питання, зокрема, розгляд повідомлення про звільнення з Державної установи «Полицька виправна колонія (№76)» та розгляд повідомлення про звільнення з Державної установи  «Городоцький виправний центр (№131)».

Питання детально вивчені та обговорені присутніми членами комісії, серед яких були присутні представники громадських організацій, органів виконавчої влади.

Засідання спостережної комісії проводитимуться в міру потреби, але не рідше ніж один раз на квартал.

Секретар спостережної комісії  І. Сніжко