У Вараші представили нового керівника поліції

Особовому складу Варашського відділу поліції сьогодні, 13 листопада, керівництво Головного управління Нацполіції в Рівненській області представило нового керівника. Про це інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.

Тимчасово виконуючим обов’язки начальника у Варашському відділі поліції призначено 40-річного Сергія Кір’янова, підполковника поліції, який із березня 2016 року керував поліцією Зарічненщини.

Заступники начальника ГУНП в Рівненській області, представляючи особовому складу нового керівника, наголосили першочергово на проведенні превентивних заходів, забезпеченні правопорядку та акцентували увагу на ефективній взаємодії із громадянами та підвищенні рівня їхньої довіри до поліції.

Після представлення особовому складу, новопризначений керівник поліції завітав до Вараської міської ради, аби обговорити з міським головою Сергієм Анощенком перспективи майбутньої співпраці.