У Вараші вчаться впроваджувати бюджет участі

3 грудня у приміщенні виконавчого комітету Вараської міської ради відбувся тренінг «Особливості партисипації та інструменти участі громадян  у формуванні місцевої політики», організований громадянською мережею «ОПОРА» м.Рівне.

У навчанні взяли участь члени депутатського корпусу, працівники виконавчого комітету та активні мешканці міста.

Мова йшла про громадський бюджет, а саме залучення громади до формування місцевого бюджету. Громадський бюджет – одна з форм громадських консультацій, інструмент прямої демократії, за допомогою якого кожен мешканець має змогу долучитися до бюджетного процесу, зрозуміти його принципи та вплинути на рішення щодо витрат частини муніципального бюджету.

Відбувся прямий діалог із людиною, яка безпосередньо брала участь у впровадженні бюджету участі у м.Рівне та змогла розповісти про важливі деталі. Під час навчання застосовувались також і практичні заняття.

Отже, процес впровадження бюджету участі у Вараші почався. Запрошуємо активних мешканців громади міста Вараш до подальшого навчання. У нашому місті ще відбудуться 2 тренінги, які мають на меті навчити громадян розпоряджатися бюджетом міста так, як вони вважають за потрібне.

Саме Ви можете сказати владі, що для Вас важливо. Наприклад, якісний дитячий майданчик на своєму подвір’ї, якісне дорожнє покриття, облаштовану парковку для велосипедів чи урбаністичне місце для відпочинку.

Запрошуємо на наступний тренінг на тему «Ефективна комунікація, як запорука успішної співпраці», який відбудеться 10 грудня 2017 року об 11:00 год. у малій залі виконавчого комітету Вараської міської ради.