«Всі різні, всі рівні»

Щороку, 3 грудня, разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день інвалідів. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Захищаючи гідність інвалідів, ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що люди з особливими потребами можуть бути і стають повноцінними,  високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально-активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

Відзначення Міжнародного дня інвалідів спрямоване на посилення уваги до їхніх проблем, захисту гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з обмеженими можливостями.

Саме з такою метою працівниками центру дозвілля Лісова пісня організовано та проведено урочистий концерт за участю солістів центру дозвілля, народного аматорського чоловічого гурту «Заграва», зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» Будинку дитячої та юнацької творчості.

З теплими словами та побажаннями здоров'я, процвітання асоціації захисту прав інвалідів з дитинства «Надія» та наполегливості у нелегкій справі до присутніх звернулися міський голова С.Анощенко, директор міського центру служб у справах сім’ї, дітей та молоді С.Пашко та голова асоціації «Надія» О. Петровець.

Асоціація захисту прав інвалідів з дитинства «Надія» висловлюють щиру подяку народному депутату України В. Яніцькому, меценату В.Мялику, Кузнецовському хлібзаводу, ФОП Сніжко, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради за солодкі подарунки.

Проведений святковий вечір став гарним подарунком для дітей та молоді з особливими потребами. Вони отримали позитивні емоції та відчули себе важливими і потрібними суспільству.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту

виконавчого комітету Вараської міської ради