До місцевих вогнеборців на екскурсію завітали школярі

05 грудня до рятувальників 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області завітали учні 2-го класу місцевої загальноосвітньої школи № 4.

Під час екскурсії бійці ДСНС показали дітям пожежні автомобілі, захисне спорядження, бойовий одяг, пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей. Школярам розповіли про пожежі, що виникли на території міста з початку року, а також наголосили про неухильне дотримання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

Разом з тим, всі хлопчики та дівчатка мали змогу оглянути всі приміщення підрозділу, посидіти у спеціальних автомобілях, спробувати себе у ролі вогнеборців потримавшись за рукавну лінію та пожежний ствол, ну й звичайно, сфотографуватись.

Наприкінці діти подякували рятувальникам за проведений захід та пообіцяли дотримуватися правил пожежної безпеки, які були озвученіпрацівниками Служби порятунку.

Кузнецовський міський сектор

Головного управління ДСНС