Привітання міського голови Сергія Анощенка з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати Вараської міської ради!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Від щирого серця вітаю з днем місцевої демократії всіх, хто причетний до місцевого самоврядування: депутатів міської ради, працівників виконавчого комітету міської ради, членів виконавчого комітету та жителів нашої територіальної громади.

Найкращим результатом наших спільних зусиль повинна стати самодостатня і заможна територіальна громада міста Вараш, в якій кожен зможе демократично і свідомо вирішувати питання місцевого значення, впливати на ухвалення рішень щодо його життєдіяльності, мати дієві інструменти контролю над владою, а найголовніше – отримувати якісні й сучасні послуги, повноцінно жити у цивілізованій та успішній країні.

Всі, хто причетний до роботи в органах місцевого самоврядування, щодня відчувають особливу відповідальність за благополуччя громадян. Цього святкового дня зичу вам миру, добра, наполегливості в реалізації всіх планів на благо людей. Вірю в успіх нашої спільної справи.

З повагою та вдячністю, міський голова Сергій Анощенко